https://www.magnetmarket.com.tr/image/cache/catalog/blog/havsa-delik-neodyum-miknatis.fw-1170x600.png

Vida Atılan Mıknatıs Hangisi ? Havşa Delik Neodyum Mıknatıs Nedir ?

  • |   0 Yorumlar

Vida Atılan Mıknatıs Hangisi ? Havşa Delik Neodyum Mıknatıs Nedir ?

Magnet Mıknatıs Marketi web sitemizde, Oldukça fazla çeşit mıknatısın alınması ile pek çok kişinin istediği kadar çeşit ürün bulunmaktadır. Mıknatısların hepsinin çekimi kuvvetli olmasına rağmen hepsi aynı değildir. Çoğu zaman kuvvetli ürünler  havşa delikli neodyum mıknatıs  çekim kuvveti ile önemlidir. Böylelikle her zaman en kaliteli ürünü bulunduran bir mıknatıs çeşididir. Müşteri beklentisini karşılama yönünden kaliteli sunuma sahiptir.  Çekim gücü ve kaldırma kuvveti ile ölçüye göre farklı ağırlıklar ölçülmüştür. Bir sürü mıknatıs arasında neodyumlar kadar güce sahip olan başka çeşit bulunmamaktadır. Bir sürü kullanım alanı ile en fazla çeşidi bulunan önemli ürünlerdir. Yuvarlak neodyum mıknatıs  tercih edilerek  güç olarak Güçlü neodyum mıknatıs türevi olmaktadır ve bu sebeple daha fazla alımı yapılan ürünler arasında gösterilir. Birde vida atılan mıknatıs şekli de mevcuttur. Havşa delikli neodyum mıknatıs olarak web sitemiz üzerinden rahatlıkla ürün ölçülerini inceleyebilir, dilerseniz sepetinize ekleyerek hemen sipariş verebilirsiniz. Üstelik Magnet market 16:00’a kadar verilen web site siparişlerini aynı gün Yurtiçi Kargo ile alıcı ödemeli olarak göndermektedir. Yüksek stok miktarları dolayısıyla her kesime ve her adete hızlıca cevap veren firmamız siz değerli müşterilerimizin mağdur olmaması için elinden geleni yapmaktadır. Üretim hattını ve depo sevkiyat alanlarımız her geçen gün büyümekte olup, İthalat ve İhracatta Mıknatıs sektörünün lider konumunu haketmektedir. Bu çeşitler de monte edilerek kullanımı sağlanır.

Vida Atılan Mıknatıs Ne İşe Yarar ?

Vida atılan havşa delikli mıknatıs türü ise çoğu alan için de kullanımı gerçekleştirilen mıknatıslardandır. Kullanım kolaylığı sağlayarak müşterilerin her zaman tercih ettiği mıknatıs çeşitlerinden biri olan havşa delikli mıknatıs,  otomotiv, inşaat ve sanayi sektöründe oldukça fazla tercih edilmesi de alım miktarında her geçen gün artış gösterir. Diğer ürünlerden farkı ise direk çekim sağlamak yerine vida atılarak mıknatıs. Havşa delikli neodyum mıknatıslar genellikle kapı ve pencerelerin bir yüzeyine sabitlenir, karşı tarafında farklı bir mıknatısla birleştirilerek rahatça kapanıp açılmasını sağlayabilir. Kullanım alanları kişilerin becerilerine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

Mıknatıs Türleri Arasında En Çok Kullanılanlar

Bir sürü mıknatıs arasında oldukça farklı alanlara sahip olan ve bir sürü sektörde kullanım sağlayanlar ise halen güçlü neodyum mıknatıs çeşitleri mevcuttur. Alım yaparken önemli noktalardan biri ölçüsü, biri de kuvvet miktarıdır. Yuvarlak neodyum mıknatıslar ise her zaman çekim potansiyeli en yüksek olanlardır. Bu şekilde müşteriler de alım yapmadan önce hangi seçenek yararlı ise onu almalıdır. Magnet Market firması sayesinde ürün seçeneği hem çok hem de kaliteli üretim sağlamaktadır. İstenilen ürün kalite ve miktarı da her zaman mevcut bulunur. Merak edilen ürünlerle ilgili her zaman hizmet alabilirsiniz.

 

 

0Yorumlar

Yorum yazabilmeniz içinÜye Girişi


Magnet İstanbul

Bu ürün şu anda stokta yok. E-posta adresinizi aşağıya yazarsanız, ürün hazır olur olmaz sizi bilgilendireceğiz.

Adınız
E-posta
Telefon
Mesajınız