https://www.magnetmarket.com.tr/image/cache/catalog/blog/tabaka-magnet-nerede-satilir.fw-1170x600.png

Tabaka Magnet Nerede Satılır ? Tabaka Magnet Satışı

  • |   0 Yorumlar

Tabela İçin Tabaka Magnet Levhalarla Çalışma

Esnek ve kesilebilir manyetik levha magnetler, son yıllarda özellikle maliyeti düşük ve oldukça etkili bir reklam biçimi arayan girişimciler ve küçük işletme sahipleri arasında çok popüler hale geldi.

Sorun yaşanılan asıl konu ise tabaka magnet nerede satılır diye aradığınızda başlıyor. MagnetMarket firması tabaka magnet satışı yaparak maliyeti düşük reklam harcamalarınızda her zaman lider tedarikçi olarak hizmet vermektedir. Tabaka magnet toptan ve perakende satışı yapılmaktadır. Magnet tabakası ‘nın en popüler kullanımlarından biri, bir arabanın veya kamyonun yan kapılarına veya arka paneline geçici olarak yapıştırılabilen ve ardından aracın kaplamasına zarar vermeden çıkarılabilen reklam panellerinin imalatıdır. Tabaka levha mıknatısların daha küçük boyutları, genellikle küçük işletmeler tarafından reklam ve promosyon malzemeleri olarak verilen buzdolabı magnetlerinin oluşturulması için yaygın olarak kullanılmaktadır.

Tabaka levha mıknatısların Artıları ve Eksileri

Magnet mıknatısları, nispeten düşük maliyet de dahil olmak üzere birçok avantaj sunar. Tabaka mıknatıs fiyatları, neodyum mıknatıs çeşitlerinden farklı alanlarda kullanıldığı gibi fiyat olarak da farklı fiyatlandırılmaktadır. Oldukça esnek oldukları için, aynı zamanda son derece çok yönlüdürler ve çeşitli uygulamalarda, hatta reklamın ötesinde kullanılabilirler. Esneklikleri, silindirik nesnelerin ve diğer şekillerin etrafına sarılmasına olanak tanır ve farklı uygulamalar için uygun olan - tipik olarak fit kare başına 30 ila 85 pound - farklı "çekme kuvvetleri" sunarlar. Büyük projelerde genellikle yapışkanlı rulo magnet kullanılmaktadır. Yapışkanlı magnet mıknatısı, bir tarafı naturel magnet özelliği taşımakta diğer tarafı ise beyaz tesla kağıt ile yapıştırmalı olarak kullanılmaktadır. Kendinden yapışkanlı magnet kullanımı, Beyaz kağıdı çıkarttığınız takdirde dilediğiniz alana yapıştırarak kullanılan alana magnet mıknatıs özelliği katmış olursunuz. Çıkartmalı tabaka magnet olarak da adlandırılabilir.

Yapışkanlı magnet tabaka

Mürekkep püskürtmeli bir yazıcıda kendi baskısını yapanlar tarafından basılmak üzere tasarlanmış daha ince sayfalar dahil olmak üzere farklı kalınlıklar ve farklı kağıt boyutlarında gelirler. Yapışkanlı Levha Magnetler tipik olarak kolay uygulanabilen bir yapışkan ve manyetik alana sahiptir. Pad baskılı, sıcak damgalı veya serigrafi uygulanabilen beyaz veya renkli yüzeylerde ve ayrıca belirli - hatta karmaşık - şekillerde kalıp kesiminde kullanılır. yapışkanlı fotoğraf magnetinin birincil dezavantajı, nispeten düşük manyetik güçleridir. Naturel magnetlerin kalınlıkları büyüdükçe içerisindeki element sayısı arttığı için çekim kuvvetide ona bağlı olarak artacaktır. Tabii manyetik levha fiyatları kalınlık ölçülerine göre değişiklik gösterecektir. 5 mm mıknatıs levha fiyatı ile 0.5mm levha magnet fiyatı aynı değildir. Dolayısı ile ihtiyacınıza göre tam olarak manyetik özelliği performansından maksimum yararlanmayı göz önünde bulundurmalısınız. Aksi takdirde yapışkanlı tabaka mıknatıs üzerine yapıştırdığınız metalleri taşımayacaktır. Manyetik levha almadan önce muhakkak magnetmarket.com.tr web sitemiz üzerinden ürün ölçülerini ve fiyatlarını detaylı incelemenizi, talebinize fiyat ve kullanım açısından en uygun olanını numune olarak sipariş oluşturmanızı tavsiye ederiz. Tam olarak hangi ölçüdeki magnet levhasını kullanacağınıza karar verdikten sonra kolaylıkla web sitemizden sipariş oluşturabilirsiniz. Üstelik stoklarımızdan aynı gün içerisinde adresinize hızlıca kargolama yapıyoruz.

Tabaka mıknatıs nerede bulunur

Naturel tabaka magnet ve Yapışkanlı tabaka magnet, Esnek bir bağlayıcı malzeme ile birleştirilmiş seramik tozundan yapıldıkları için, tamamen seramikten yapılmış bir mıknatıs kadar güçlü değildirler.

 

Dış Mekan Kullanımı

Dış mekan kullanımı için tasarlanan magnet mıknatıs plaka levhalar -26 ° C ila 71 ° C (15 ° F ila 160 ° F) arasındaki sıcaklıklara dayanabilir ve şiddetli yağmur ve kar gibi olumsuz hava koşullarında dayanabilir. 1 mm tabaka magnet genellikle araç üzerin için uygulanmaktadır, tabii bunun bir standardı olmadığı için daha fazla çekim kuvvetine sahip olunmak isteniyor ise daha kalın ölçülerdeki tabaka magnet mıknatıs tercih edilmelidir.

tabaka magnet İstanbul ilimizden ve tabaka magnet Topkapı veya tabaka magnet Eminönü semtlerimizden tabaka magnet fiyatları araştırarak uygun fiyata levha miknatis almak isteyen müşterilerimize hızlıca ürün teslimatı yapmaktayız.

Araç Mıknatısları Hakkında

Magnet levha genellikle belirtildiği gibi kapsamlı bir reklam ve pazarlama kampanyasının bir parçası olarak kullanıyor. Ancak, aracınızın kaplamasına zarar vermeden kullanılmak üzere tasarlanmış olsalar da, Plaka magnet fiyatları kalınlık ölçüsüne göre değişkenlik gösterdiği gibi aynı zamanda yoldaki küçük döküntülerin mıknatısın altına sıkışması durumunda oluşabilecek aşınmayı önlemek için magnetli plaka mıknatıslar her gün araçtan çıkarılmalıdır.

Ayrıca, plaka miknatis veya magnet plakası araç plakalarında kullanılsa da çok fazla çekim kuvveti olmadığı için yolda hızla gidildiği sürede düşme tehlikesi oluşturacaktır. Ek olarak, bazı durumlarda manyetik etki zamanla artabilir ve bu da tabakanın çıkarılmasını çok zorlaştırır.

Bakım ve Bakım

Birkaç basit adım, kağıt mıknatıslarınızın yani tabaka mıknatısların uzun süre en iyi durumda kalmasını sağlamaya yardımcı olacaktır. Kauçuk mıknatıs tabakanın yüzeyini temiz tutmak kolaydır. Hafif bir deterjanla silin ve yaprak mıknatısın kontrol edilmediği takdirde eski püskü veya yıpranmış görünen bir reklam tabelasına neden olabilecek küçük bir hasar olup olmadığını kontrol edin. Bozulma veya başka hasarlarla sonuçlanabilecek küçük döküntü parçalarını temizlemenin en iyi yolu düzenli temizliktir.

Kauçuk tabaka mıknatıslı tabelanızı saklamanız gerekiyorsa, kırışmayı önlemek için basılı tarafı dışarı bakacak şekilde sarılabilir. Mıknatıslı levha Yuvarlanmadan önce her zaman basılı ve manyetik işaretlerin temiz olduğundan ve kalıntı içermediğinden emin olunması gerekiyor. Toz ve pislikler sadece işaretin yüzeyine zarar vermekle kalmaz, aynı zamanda manyetik etkiyi zayıflatabilecek hava cepleri de oluşturabilir.

Mürekkep Püskürtmeli Yazıcınızı Magnet Plaka Mıknatıslarda Kullanma

Çoğu yazıcı, 24 mil kalınlığa kadar olan kağıtları işleyebilir. Bu sebeple yazıcınızın iç mekanizmasından geçebilecek kalınlıktaki kendinden yapışkanlı fotoğraf magneti veya mıknatıs levha ölçüsünü iyi hesaplamanız gerekmektedir. Yazdırmadan önce, yazıcınızın sayfalarınız kadar kalın malzemeleri kabul edecek şekilde ayarlandığından emin olun. Yapışkanlı magnet tabakaya baskı yaparken en iyi sonuçları almak için solvent, eko-solvent, UV kürlü veya lateks bazlı mürekkepler kullanın.
Kauçuk levha fiyatları veya diğer adıyla yapışkanlı magnet fiyatları tabii ki önemli bir konudur. Ama asıl önemli olan tabelanızın başka bir yere basılmasını düşünüyorsanız, uygulamanızın en iyi sonuçları elde etmesi için gereken boyutu, yapışkan magnet kalınlığını ve çekme mukavemetini baskı uygulayacak matbaanızda yetkili biriyle görüşebilirsiniz.

 

Yapiskanli serit miknatislarin bazı kullanım alanları aşağıdaki gibidir;

·         Kullanımı Kolay: Kendin Yap projeleri, el işleri, hediyeler, notlar, buzdolabı mıknatısları, araba ve kamyon mıknatısları vb. İçin, Herhangi bir nesneyi mıknatıs yapın - makasla kesin, vinil, baskı, fotoğraf vb. Yapıştırın ve kauçuk metal levhanız hazır! Servis araçları ve çıkarılabilir logolar için mükemmel kolaylık sağlar. Kauçuk levha ikitelli merkez adresimizden aynı gün adresinize kargolanır.

·         Çok yönlü kullanım sağlar: Araçlar, ev, iş, sınıf, okul, yatakhane, yatak odası vb gibi her alanda kullanabilirsiniz! Zanaat, hobi, iş ve ev malzemeleri için sahip olunması gereken bir mıknatıs çeşitidir.

·         Şık ve Güçlü: 15 mil kalınlık! Büyük veya küçük herhangi bir boyuttaki parçayı - herhangi bir şekle - kesin - güçlü manyetik taraf, temiz, metal, manyetik kabul eden herhangi bir yüzeye yapışacaktır! Makas veya kesici kullanın.

·         Güvenli: Yapışkanlı şerit mıknatıs magnet metal yüzeylerde veya araçlarda, kamyonlarda veya arabalarda iz bırakmaz. Geride çizik, pislik veya leke kalmaz!

 

Genellikle Manyetik Levha Mıknatıs için Google da aşağıdaki gibi aramalar yapılmaktadır;

·         tabaka magnet ankara

·         tabaka mıknatıs ankara

·         tabaka magnet izmir

·         tabaka magnet bursa

·         yapışkanlı şerit magnet

·         3m yapışkanlı magnet

·         tabaka magnet Eminönü

·         tabaka magnet toptan

·         tabaka magnet nerede satılır

·         tabaka magnet topkapı

·         tabaka magnet satışı

·         tabaka magnet mıknatıs

·         tabaka magnet fiyatları

·         tabaka magnet istanbul

·         magnet tabakası

0Yorumlar

Yorum yazabilmeniz içinÜye Girişi


Magnet İstanbul

Bu ürün şu anda stokta yok. E-posta adresinizi aşağıya yazarsanız, ürün hazır olur olmaz sizi bilgilendireceğiz.

Adınız
E-posta
Telefon
Mesajınız