https://www.magnetmarket.com.tr/image/cache/catalog/blog/super-guclu-neodyum-miknatislar.fw-1170x600.png

Süper Güçlü Neodyum Mıknatıs

  • |   0 Yorumlar

Süper Güçlü Neodyum Mıknatıs

Güçlü Neodyum mıknatıslar, tüm kalıcı mıknatısların en güçlüsüdür. Genellikle "Süper Güçlü Mıknatıs" olarak bilinirler. Mümkün olan en küçük hacimdeki mıknatıs malzemesinden en güçlü manyetik kuvvetin gerekli olduğu uygulamalarda kullanılırlar.

Delikli Mıknatıs

Küçük neodim mıknatıslar bile şaşırtıcı miktarda manyetik güce sahiptir ve kendi ağırlıklarının 1.000 katından fazlasını kaldırabilirler. Yalnızca 2 gram ağırlığındaki bir neodim disk mıknatısı, 2.000 gramın üzerindeki bir çelik bloğu kaldırabilir! Dikey çekme kuvvetlerine göre kaldırma gücü hesaplamaları yanlış ifadeler ortaya çıkarabildiğinden, tavsiyemiz kullanım yapacağınız alan için numune ölçü siparişi oluşturarak en net ölçüyü belirlemenizdir.

Mıknatıs Ankarada Nerede Satılır

Neodyum mıknatıslar, İstanbul da bulunan merkez adresimizden tüm Türkiye’ye aynı gün kargo imkanı ile gönderilmektedir. Mıknatıslar etkileyici mesafelerden demirli nesneleri ve diğer mıknatısları çekmek için derin manyetik alanlar yayar. 10 mm çapında ve 5 mm kalınlığındaki iki neodimyum disk mıknatıs, bir insan parmağı kalınlığı boyunca birbirini çekebilir ve yerinde tutabilir. Sihirbazlar tarafından bu kadar çok neodim mıknatısın sihir numaraları ve illüzyonlar için kullanılmasının nedeni budur.

Mıknatıs Nerelerde Kullanılır

Neodyum mıknatıslar genellikle endüstriyel üretimlerde, tekstil, otomotiv, medikal cihazlar gibi birçok noktada kullanılmaktadır. Elektrikli aletlerin, motorların, jeneratörlerin ve hoparlörlerin yakın zamanda minyatürleştirilmesi, ancak modern neodyum mıknatısların sağladığı inanılmaz manyetik performans sayesinde mümkün olmuştur.

Miknatis nerelerde kullanılır

Neodyum mıknatıslar nispeten yenidir, 1980'lerin ortasında geliştirildi ve şimdi buzdolabı mıknatıslarından rüzgar türbinlerine kadar sayısız modern uygulamada yaygın bir şekilde bulunabilirler!

Mıknatıs Satıcıları

Neodyum mıknatısları, Magnet Market Mıknatıs firması Mıknatıs Marketi olarak hizmet verdiği İstanbul Merkez adresinden tüm Türkiye’ye aynı gün kargo imkanı ile Yurtiçi Kargo ile göndermektedir. Mıknatıslar, diskler, bloklar, yaylar, küreler ve yamuk şekillerde mevcuttur. Vidalı sabitleme için havşa delikli mıknatıs satışımızda bulunmaktadır.

mıknatıs nerede satılır İstanbul

Mıknatıslar, çok sert ve kırılgan oldukları için doğrudan birbirlerine çarpıştırılmamalıdır. Neodyum mıknatısları birbirinden ayırmak istediğiniz takdirde sürükleyerek ayırmanız gerekmektedir.

Neodyum Mıknatıs İzmir

Neodyum mıknatısların piyasaya sürülmesinden bu yana, neodim mıknatısların üretim maliyeti, üretim kapasitesindeki büyük artışa paralel olarak düştü ve şimdi küçük neodim mıknatıslar, düşük maliyetli promosyon eşantiyon ürünlerinde kullanılmak için yeterince ucuz.

Güçlü neodyum mıknatıs

Yaygın olarak 'nadir toprak' mıknatısları olarak bilinen Neodymium mıknatıslar (NdFeB), bir neodim, demir ve bor alaşımından yapılmış yüksek performanslı kalıcı mıknatıslardır. Bunlar gerçek kalıcı mıknatıslardır ve maksimum çalışma sıcaklığı derecesini aşan bir sıcaklığa ısıtılmadıkça veya koruyucu kaplamaları hasar görmedikçe ve su girişi paslanmaya neden olmadıkça manyetizmalarını kaybetmezler, bu da zamanla mıknatıslara manyetik ve mekanik olarak zarar verir.

 

Magnet Market Mıknatıs, geniş ürün yelpazesi ile sizlere farklı çap ve kalınlıklarda Köşeli neodyum, Yuvarlak Neodyum, Delikli neodyum, Havşa Delikli Neodyum mıknatıs çeşitlerini bünyesinde sürekli yüksek stok adetleri ile bulundurmaktadır.

Türkiye’nin mıknatıs ihtiyacında lider tedarikçi konumunda olan Magnet Market Mıknatıs yüksek adetli siparişlerinizde en uygun fiyatı vererek rakiplerinin önüne geçmektedir.

Yüksek adetli ürün siparişleriniz için fiyat ve termin süresi almak isterseniz lütfen Teknik Satış Ekibimiz ile iletişime geçin: 05327873771 – info@magnetmarket.com.tr

0Yorumlar

Yorum yazabilmeniz içinÜye Girişi


Magnet İstanbul

Bu ürün şu anda stokta yok. E-posta adresinizi aşağıya yazarsanız, ürün hazır olur olmaz sizi bilgilendireceğiz.

Adınız
E-posta
Telefon
Mesajınız