Cumartesi günü 12:00'den sonra verilen siparişler Pazartesi günü kargoya verilmektedir.
×
444 64 68
 

Neodyum Mıknatıs Özellikleri ? Neodyum Mıknatıs Fiyatları ?

Yazar: Magnet Market Okunma: 59 Yorum Sayısı: 0

Neodyum Mıknatıs Özellikleri ?  Neodyum Mıknatıs Fiyatları ?

Birçok çeşit mıknatısın üretimi, kullanım alanına göre değişim göstermektedir. Her zaman bu konuda satış oranlarıyla neodyum mıknatıs ürünleri farkını ortaya koyar. Beklentileri karşılarken istenilen çekim kuvvetinin de sağlanması içeriğine bağlı olarak değişim gösterir. Farklı ürünler sunmaya devam eden Magnet market web sitesi her zaman ürün çeşidi ve kalitesiyle istenilen üretimi sağlar. Bir sürü çeşit mıknatıs mevcuttur. Bu mıknatıs çeşitleri ise, havşa delikli neodyum, normal delikli neodyum mıknatıs çeşididir.

Mıknatısların Kalitesi nasıl anlaşılır ?

Mıknatıslar birçok kalite seçeneği bulunan ürünlerdir. Bu seçenekler oldukça fazla sayıda olduğu için gaussmetre ile ölçülmesi gerekir. Ölçümü yapılan mıknatısın belirli bir güç ve çekim oranı olması önemlidir. Alıcıların öncelikle ürünü almadan önce çekim gücüne bakarak alım yapmaktadırlar. Özellikle firmaların toptan alımı için Mıknatısların her kalitesi bakılması gereken özellikler arasındadır. Neodyum Güçlü mıknatıs seçeneği, firmaların öncelikli ürünü olarak görülmektedir. Birçok çeşit arasında Neodyum mıknatıslar kaliteli ürünler arasındadır. İçeriğinde yüksek oranda demir bulunduran firmamız, çekim kuvveti yönünden en sağlam mıknatıslar üretmeye devam eder. Kuvvet çekimi bütün mıknatıslar arasında en fazla görülen ürünlerden biridir. Alımının fazla olma sebebi de çekim gücüdür. Ürünlerinde demir bulundurduğu için çekimi daha fazladır.

Neodyum Mıknatıs Fiyatları

Mıknatıslar her alanda kullanımı ile oldukça önemli ürünler arasında gelmektedir. Çeşitleri arasında yuvarlak neodyum mıknatıs ile herkesin tercihi olan ürün en büyük kullanım alanı sağlayan ürünlerden biridir. Diğer çeşit, köşeli neodyum mıknatıs ise firmaların her zaman tercih ettiği mıknatıs çeşitleri arasındadır. Her çeşidin kullanım alanı da değişim gösterir. İçerisinde barındırdığı güç her zaman kullanılmak üzere tutulur. Isıya dayanıksızdır. 500 Derece Isıya Dayanıklı olan mıknatıs bulunmaz. Her zaman belirli bir ısıya maruz kalan mıknatıs gücünü yitirir. Neodyum mıknatısın kaldırma kuvveti ölçüye göre değişiklik gösterir. Bu şekilde sadece neodyum mıknatıslar için geçerli bir durumdur. Magnet market sayfasında mıknatıs çeşitlerinden hepsi bulunur. İstenilen ürünlerin kalitesi de oldukça iyidir. Birçok müşteri için tercih edilen önemli bir sayfadır. Merak edilen her ürün için Magnet market sayfasından her zaman hizmet alabilirsiniz.

 

Yorum Yaz