https://www.magnetmarket.com.tr/image/cache/catalog/blog/neodyum-miknatislar-kac-gauss.fw-1170x600.png

Neodyum Mıknatıslar Kaç Gauss?

  • |   0 Yorumlar

Neodyum Mıknatıslar Kaç Gauss?

Birçok mıknatıs arasından oldukça fazla kullanım alanına sahip olan Neodyum mıknatıslar her zaman çekim kuvveti ile tercih edilmeye devam ediyor. Bir sürü çeşit arsında en çok alım sağlanan ürünler arasında gelen güçlü neodyum mıknatıs çeşitleri kuvvet bakımından diğerlerinin yanında oldukça büyük bir fark göstermektedir. Bu farkın yüksek olma sebebi de mıknatısların içerisinde demir oranının oldukça fazla olmasıdır. Yuvarlak neodyum mıknatıs çeşitleri de türevi olup aynı etkiyi gösterir. Bu şekilde çekim ve kaldırma kuvveti her zaman mıknatıslar için çok önemlidir. Kullanım alanına göre de değişiklik gösterir. Neodyum Mıknatısların kuvvetini ölçen her zaman Gussmetredir. Ve ölçüm yapıldığı zaman çıkan sonuç ölçüye göre değişiklik göstermektedir.

Neodyum Mıknatısların Kullanım Alanı

Neodyum mıknatıslar hayatın her alanında karşılaşılan önemli bir üründür. Uzun ömürlü olmaları da en önemli özellikleri arasında gelir. Güçlü neodyumlar sayesinde birçok alanda ölçüye bağlı olarak 20 kg ye kadar ve fazlası için çekim alanı oluşturmaktadır. Her zaman en çok kullanılan ürünler arasındadır. Kullanım süresi de 1-3 yıl arasında değişim göstermektedir. Kuvveti ve çekim gücü ile kullanım alanları içinde oldukça fark yaratmaktadır. Okullarda her zaman yapılan deneyler için oldukça fazla kullanım alanı yaratır. Sağlık sektöründe de bazı medikal cihazlarda da üretiminde kullanılır. Ve daha pek çok ürün için de kullanımı oldukça fazladır. Kalitesi de bir o kadar önemli olan ürünlerde Magnet Market tarafından en kaliteli ürünler üretilmektedir.

Magnet Market İle Mıknatısların Kalitesi

Her zaman üretimde kalitesi oldukça önemli olan mıknatıslar, magnet market için oldukça geniş bir pazar alanına sahiptir. En iyi ürünlerin imalatını yapan magnet market ürünlerinin içerisinde demir oranını fazla kullanarak neodyum mıknatıs için kalite düzeyini de arttırmaktadır. Her zaman birçok müşteri için tercih edilen ürünler arasında gelmektedir. Kullanım alanı ise oldukça fazla olduğu için üretim miktarı diğerlerine göre daha fazla yapılmaktadır. Kalitesinden ödün vermeden üretimlerinde devam eden Magnet mıknatıs market her zaman en çok tercih edilen firmalar arasında baş sırada gelmektedir. Merak edilen konuda Magnet Market sayfasından her zaman bilgi alabilirsiniz. 

0Yorumlar

Yorum yazabilmeniz içinÜye Girişi


Magnet İstanbul

Bu ürün şu anda stokta yok. E-posta adresinizi aşağıya yazarsanız, ürün hazır olur olmaz sizi bilgilendireceğiz.

Adınız
E-posta
Telefon
Mesajınız